Школа раннього розвитку
Дитячий клуб «Лоло»
Київ 
 
228 - 98 - 19
 
 
Ми у соц-мережах: Детский клуб Лоло в Facebook    

Відеоматеріали для вивчення англійської

    В дитячому клубі „Лоло” на заняттях з англійської мови використовуються відеоматеріали, серед яких варто відзначити всесвітньо відомий курс англійської для дітей «Muzzy» британської компанії ВВСSesame Street – від творців із США, Little Einsteins – курс всебічного развитку від компанії Disney
Muzzy in Gondoland та Muzzy Comes Back (британської компанії ВВС) – мультиплікаційні відеокурси для дітей, які допомагають зробити вивчення англійської мови веселим та цікавим. 
Діти з інтересом та захопленням будуть дивитись курс (кожна з 2 частин включає 6-серійний мультфільм), одночасно вивчаючи англійську мову. Вони навчаться складати прості речення, питання та команди; називати цифри, кольори та дні тижня; вивчать деякі основні іменники, дієслова та прикметники на англійській, а також навчаться використовувати деякі привітання та ввічливі вирази. Оскільки навчання з «Muzzy» приносить задоволення, це кращий спосіб закріпити розуміння та запам’ятовування того, що вони бачать та чують. Також ми використовуємо ігрові матеіали від компанії ВВС, спеціально розроблені для закріплення матеріалу, вивченого з допомогою відеокурсу «Muzzy».  
 
                                                                                   Викладач англійської мови, Юлія Букус.