Школа раннього розвитку
Дитячий клуб «Лоло»
Київ 
 
228 - 98 - 19
 
 
Ми у соц-мережах: Детский клуб Лоло в Facebook    

Система Нікітіних

 Подружжя Нікітіних є авторами таких книг як „Ми та наші діти”, „Ми, наші діти та внуки”, „Інтелектуальні ігри”.


Автори вважають, що перші роки життя характеризуються багатством, про яке раніше і не підозрювали, а точка рівноваги між народженням та дорослістю припадає на три роки.


„На жаль, більшість батьків, приділяючи головну уваги в перші роки життя малюка догляду за ним, харчуванню, режиму, не приділяють особливого значення тому, які умови вони створюють йому для розвитку”, - пише Б.П. Нікітін. 
Б.П. Нікітіну належить ідея НЗМЕРЗа – Незворотнього Згасання Можливостей Ефективного Розвитку Здібностей.


Виявляється, можливість розвиватися не залишається незмінною. Якщо вчасно не давати певне навантаження на певні ділянки мозку, які готові до сприйняття інформації та чекають розвитку, то може початись процес їхньої атрофації та бездіяльності. Здібності, що отримали підтримку на ранніх стадіях життя, розвиваються потім в більшій мірі.


Якщо ви є прихильниками закалювання малюків, починаючи з віку немовляти, і не боїтеся того, що дитина ходить по оселі боса та в одних трусиках навіть взимку; якщо вас не бентежить достатньо легкий одяг вашої дитини на вулиці, як кажуть „не по сезону”; якщо ви здатні обійтись без допомоги лікаря та медикаментів, а виключно народними засобами, коли ваша дитина хворіє; якщо ви готові повністю змінити свій спосіб життя, наблизити його до спартанського; якщо ви здатні не перейматись з приводу того, що дитина не поїла вчасно та те, що потрібно, вам безсумнівно підійде методика виховання дітей за системою Нікітіних.