Школа раннього розвитку
Дитячий клуб «Лоло»
Київ 
 
228 - 98 - 19
 
 
Ми у соц-мережах: Детский клуб Лоло в Facebook    

Методика М.О. Зайцева

 Н.О. Зайцев – педагог, викладач граматики та математики, автор „Кубиків Зайцева”.


Автор відмовився від традиційного фонемного принципу навчання читанню та взяв за основу „складовий” принцип. Він заперечує те, що перш ніж навчитися читати, дитина повинна знати назви букв, алфавіт: „Будь-який термін – умовність, абстракція, узагальнення; терміном узагальнюють, закінчують, а не починають з нього!”


Навчання за кубиками Зайцева відбувається під час гри, діти співають склади, плескають їх в долоньки, стрибають та бігають. Так само граючись малюки знайомляться і з математикою.


Зайцев розробив спеціальні таблиці, за якими діти виконують арифметичні дії. Навчання за методикою Зайцева – це не лише таблиці складів та арифметичних дій, але й іграшки, що видають різноманітні звуки, музичні інструменти, кубики з розрізаними картинками, пазли, будівельні набори і т.д. До всього іншого, створене в дитячому садку або школі навчальне середовище повинно підтримуватися і дома. По квартирі повинні бути розвішені таблиці, будь-яке побутове заняття повинно супроводжуватися певними методичними інструкціями; багато що залежить від атмосфери в родині.