Школа раннього розвитку
Дитячий клуб «Лоло»
Київ 
 
228 - 98 - 19
 
 
Ми у соц-мережах: Детский клуб Лоло в Facebook    

Методика Сесіль Лупан

 Сесіль Лупан – автор книги „Повірь в своє дитя”.


Головна ідея, яку пропонує нам автор, полягає в тому, що діти потребують не уваги – опіки, а уваги – зацікавленості, яку їм можуть дати лише їхні батьки. Модель виховання дитини, запропонована С. Лупан, містить в собі певну життєву філософію.


Вона зовсім не підходить для батьків, які намагаються зберегти свії статус-кво. Ця модель виховання адресована тим, хто вважає, що багатство людської особистості повинно виражатись не лише в підтриманні постійного та одноманітного комфорту, а в тому, щоб перевершити самих себе.


На думку автора, для того, щоб навчити дитну читанню цілими складами, в квартирі повинні з’являтись чорно-червоні таблички „ВИМИКАЧ”, „ШКАФ”, „ЛІЖКО” і т.д., червоним кольором виділяються голосні. Картки потрібно періодично поновлювати. Фактично, методика Лупан є обробкою методики Домана. 

Лупан пропонує батькам випускати маленькі книжечки про саму дитину та її улюблені іграшки. Кожна сторінка – одна фотографія та одне речення-підпис.

Сесіль Лупан вважає, що акт створення лежить в основі світотворення, відкрити світ своїй дитині – найбільш захоплююча перспектива для матері, адже маленьке дитя – це зосоредження цікавості та жаги знань.