Школа раннього розвитку
Дитячий клуб «Лоло»
Київ 
 
228 - 98 - 19
 
 
Ми у соц-мережах: Детский клуб Лоло в Facebook    

Ким буде дитина

 

НЕ ХОЧЕ ТРИМАТИ МАМУ ЗА РУКУ

Самостійний. Не  дозволить  вести  себе  по   життю за ручку, тримати під каблуком і водити за ніс. На будь-який рахунок у нього є власна думка (іноді надто категорична). Вчитися на помилках інших - це не для нього, всі  шишки   він    буде  набивати   сам.      Проте  напористість,   цікавість  і незалежність      допоможуть   йому    багато   добитися   в     житті.     Йому краще працюється наодинці, чим у колективі. З нього вийде гарний лікар чи юрист.

2

НОЖИЦЯМИ ЗРІЗАЄ КРАЇ  СУКНІ І ВИРІЗАЄ З ТКАНИНИ УЗОРИ

"Вічна дитина".  Пустотливий, а іноді вредний. Для забави може сховати в   сумку    подружки   ручну     мишу,    підставити     підніжку   колезі     чи   прималювати   до   портрета   начальниці  вуса.    Дуже     дивується,  якщо його жартів не розуміють - адже він хоче всього -навсього  бути кумедним і не прагнути нанести комусь шкоди. Друзі на нього не ображаються,  адже життєлюбний  і    гарний    настрі,   що   йдуть  від "вічної дитини" - заразні. Якщо не   стане кравцем  чи   парекмахером,  то   напевно менеджером, тому що дуже контактний і любить спілкуватися з людьми.
                                                                                                             3

ВІДУСІЛЬ СВЕРЛИТЬ ДІРКИ І РОЗКОВИРЮЄ СТІНИ ВИКРУТКОЮ

Правдошукач. Дотошний    і  прискіпливий.   По    природі  він сищик, задає багато питань і чекає на них вичерпних відповідей.  Людей,  з  якими має справу, завжди намагається пізнати краще.   Оцінює  їх  тіьки після довгої бесіди і   уважного  спостереження.  Ніколи  не   квапиться  з  висновками. Будь-яку   роботу  виконує  якісно,  так  як у всьому звик докопуватись до істини.  Звичайно, любитель сверлити  дірки  може  стати дантистом, але, скоріш за все, буде слідчим чи адвокатом. І обов'язково доб'ється успіху в обраній справі.

4

ДІВЧИНКА, ЯКА ГРАЄТЬСЯ МАШИНКАМИ

Взбалмошна.  Легка на підйомі, безшабашна і торшки вітряна. Недовго витримає з одним партнером (ну, хіба що постарається). Полюбляє шумні компанії,   легко   знайомиться   з    новими  людьми і невимушено почуває себе в чоловічому колективі. Справжня її    пристрасть:   вона  закохана в дорогу,   літаки  і  нові  міста.    Можливо,   стане   стюардесою   чи   навіть пілотом Боінга 747!

5

МЕТОДИЧНО ВІДРИВАЄ У ЛЯЛЬОК РУКИ, НОГИ   І  ГОЛОВИ

Проникливий. Людина, як ацінує людей за характер, а не за зовнішність. Задавак   з   розумним   виглядом  і  довгоногих  красунь повністю ігнорує. Комфортно  почуває    себе в колі   розумних  і добрих людей - навіть якщо природа обділила їх красою. Важко повірити, що він стане бібліотекарем: в книжки буде заглядати з такою ж зацікавленістю, як і в ляльки. 

6

В БУДЬ-ЯКІЙ КОМПАНІЇ ВІДБИРАЄ В ДІТЕЙ ІГРАШКИ

Добутчик. Ставить   собі   конкретні    цілі   і   будь-якими    способами   їх добивається.    Ніколи   не   задоволений    тим,   що   має,   і завжди прагне більшого: якщо купив машину, хочеться другу.   Маючи дві машини, мріє про третю. Придбав квартиру - прагне побудувати дім. Став начальником відділа - мріє вибитись в боси. У коханні в добутчика як і в роботі: одного партнера йому також недостатньо.   Щоб    заполонити   чиєсь   серце,   він готовий на все: співати серенади під балконом, задарювати трояндами чи (якщо добутчик - жінка) по декілька годин знущатися   над    своїм  тілом у тренажерній   залі чи викинути весь   свій  заробіток    на   приголомшливу сукню.  Але,   завоювавши такими зусиллями нову пасію, швидко втрачає до неї інтерес і захоплюєтья новою. Азартний:  в ім'я новй ідеї забуває про інтереси інших  і,  якщо  надто   захопиться,  може втратити друзів і навіть сім'ю.

7

ХЛОПЧИК, ЩО ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ГРАЄТЬСЯ ЛЯЛЬКАМИ

Спокусник. Витончений  донжуан,  що здатний   звести  з  розуму будь-яку леді.  До жінок  відноситься як до гарних іграшок. Разом з тим  по натурі - дуже  ніжний  і   чуттєвий.   Стане  інструктором аеробіки або дієтологом - тільки б спілкуватися з гарними жінками.

8

ЛЮБИТЬ СПАТИ З ОДНІЄЮ І ТОЮ Ж ІГРАШКОЮ

Постійний.   Надійна  людина, що не признає ніяких змін. Дуже цінує старі прив'язаності:     наприклад,   любть    свій   дім  і   чудово   почувається    в чотирьох стінах, навіть  якщо вони занадто потерлися (ремонт він робити не    хоче,   так   як   звик    до   кожної тріщинки і дірочки). Уникає шумних вечірок і надто веселих забав.    Не здатен на необмірковані вчинки. Ризик - тез не його коник.   Проте  він - однолюб, який ніжно і вірно буде любити свою "половинку" до старості.   Він не боїться ніякої роботи: може стати і кухарем, і таксистом.   Звичайно    не  схильний змінювати свою професію аж до кінця свого життя.

9

ДУЖЕ ЛЮБИТЬ МАЛЮВАТИ І РОЗФАРБОВУВАТИ

Романтик. Тонка, надзвичайно спостережлива і чуттєва натура. Естет, що вміє   цінувати    істину  красу.  Жінку з гарним вигином шиї буде вважати майже Міс Всесвіт, але ящо  вона не    відповість   на  його почуття, обізве язвою. В їжі - гурман:  либить    готувати   витончені   страви,    до   того  ж робить це гарно, легко і віртуозно. До улюбленої роботи підходить творчо і з фантазією.   Не  терпить нудного одноманіття, буденності і міщанства.  З  нього   може    вийти   художник, дизайнер чи актор. А якщо помалював тобі   всі   шпалери,   то,   можливо,   стане   маляром,    який по ночам буде писати вірші.