Школа раннього розвитку
Дитячий клуб «Лоло»
Київ 
 
228 - 98 - 19
 
 
Ми у соц-мережах: Детский клуб Лоло в Facebook    

Фітнес для дітей

 Всі батьки хочуть, щоб їхні діти були здорові та гармонійно розвивалися. Тому, тема фітнесу для дітей набирає все більшої популярності. Дитячий фітнес – це не що інше, як добре продумана дитяча фізкультура: загальнозміцнюючі та оздоровчі заняття, завдяки яким у дітей виробляються правильні стереотипи рухів, формуються життєво важливі навички та вміння. Саме так закладаються і привильна хода, і гарна постава, і рівний почерк, і чітка мова. 

Проте є й принципові моменти, які відрізняють дитячий фітнес від звичайної фізкультури в школі та дошкільному закладі. Дитячий фітнес – це не лише ефективний набір вправ, а правильна мотивація дітей; заняття потребують  використання високоякісного яскравого, кольорового дитячого спортивно-ігрового обладнання. Зазвичай заняття проводяться в ігровій формі. Допускається використання елементів різних видів спорту. 
 Від рухової активності залежить розвиток моторики, працездатність, успішне засвоєння навчального матеріалу в подальшому навчанні. Фізичні вправи та рухливі ігри мають позитивний вплив на розвиток таких психічних процесів як: сприймання, мислення, увага, уява, пам'ять. Спортивні заняття (фітнес) дисциплінує, розвиває, додає впевненості в собі. Такі заняття стануть корисними для дітей з різними типами характеру: пасивним – фітнес надасть можливість відкритися новим енергіям, у них з’явиться життєвий тонус; гіперактивним – врегулює бурхливі емоційні процеси, навчить гармонійному розподіленню енергетичних затрат; капризним – допоможе відчути силу свого тіла, стати витривалішим.
В дитячому фітнесі є декілька напрямків:


«ТВАРИНОРОБІКА» - це аеробіка наслідування. Розвиває уяву та фантазію.
ЛОГО-АЕРОБІКА – це фізичні вправи з одночасним промовлянням звуків та віршів. Розвиває координацію рухів та мову дитини.
STEP BY STEP – освоєння навичок рівноваги, навчання правильної ходи, розвиток моторики.
BABY TOP – заняття для укріплення стопи.
ФІТБОЛ – заняття на великих різнокольорових м’ячах. Розвиває опорно-руховий апарат дитини.
BABY GAMES – рухливі ігри, конкурси, естафети та вправи на розвиток уваги та моторики.
FIRST STEP – заняття з батьками на засвоєння навичок рівноваги, розвиток пам’яті, мови, моторики. 
 
Всі ці напрямки роботи присутні на спортивних заняттях в дитячому клубі "Лоло". 
Дитячий фітнес входить в комплексну програму розвитку та навчання дітей 3 - 6 років.