Школа раннего развития
Детский клуб «Лоло»
Киев 
 
228 - 98 - 19
Мы в соцсетях: Детский клуб Лоло в Facebook    
 

Услуги репетитора

Доброго дня!

Мене звуть Сахновська Анжела Володимирівна, я надаю послуги репетитора з англійської мови для старших дошкільників та школярів.

Я оотримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська, німецька)» та здобула кваліфікацію вчителя англійської і німецької мов та зарубіжної літератури. Маю великий досвід роботи вчителем англійської мови.

У своїй роботі використовую комунікативний метод вивчення іноземної мови.

Як і кожен вчитель іноземної мови, я окреслила для себе певні напрямки та завдання у процесі своєї роботи, які потребують особливої уваги. А саме: виховання в учнів позитивного ставлення до навчання (виховна мета) та до змісту навчального матеріалу (навчальна мета); навчити дітей учитися, сформувати в них основи для подальшого навчання.

Якщо прищепити учням любов до слова (іншомовного слова), підтримати бажання учня засвоїти основи англійської мови, допомогти уникнути стресу і страху перед вимовою/артикуляцією чужої мови та формуванням висловлювання, таким чином підтримати впевненість учня у власних силах і підвищити його мотивацію до вивчення іноземної мови.

Від позитивного ставлення учнів та їхнього бажання вчити іноземну мову залежить їхнє подальше ставлення до цього предмета у середніх та старших класах. Треба переконати дітей у тому, що вивчати мову – цікаво та корисно. І вони це робитимуть надалі у середніх та старших класах.

Заняття з репетиторства проводяться на території учня (тільки в Оболонському районі).

Вартість заняття від 80 до 100 гривень.

Контактний телефон:
(063)-823-73-79 Анжела.